Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

POSZUKUJESZ INFORMACJI? ŚWIETNIE SIĘ SKŁADA

Tak, oczywiście mamy produkty dostępne od ręki. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Tak, wszystkie produkty wykonujemy według indywidualnych potrzeb klienta na zamówienie. Możemy modyfikować wielkość blatu, rozmiar profila stalowego nóg, kolor oraz rodzaj blatu i nóg. Oferujemy również wykonanie indywidualnego projektu stołu, jeśli nie znajdą Państwo wśród naszych propozycji produktu idealnego dla siebie. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego – chętnie zaproponujemy rozwiązanie, które sprosta Państwa oczekiwaniom.

W naszej ofercie znajdą Państwo blaty z czystego dębu pozbawione sęków oraz żywicy, ponadto dębowe, w stylu loftowo-industrialnym zalewane żywicą i zabezpieczone w pełni hydrofobowym olejem. Wykonujemy również blaty z drewna jesionowego, które, podobnie jak dębowe, możemy wybarwić lub wyszczotkować. 

Tak, wszystkie nasze produkty wykonujemy na indywidualne zamówienie, dlatego możemy dostosować kolor blatu i nóg do Państwa potrzeb. Pokażemy lub wyślemy próbnik kolorów za pomocą których będą mogli Państwo podjąć odpowiednią decyzję, co do koloru blatu lub nóg.

Tak, nasze stoły możemy wykonywać w systemie rozkładanym 1-2-3 wkładki. Wielkość jednej dostawki to 40/45/50 cm, w zależności od Państwa potrzeb. Dostawki stołu należy przechowywać osobno.

Nasze produkty dostarczamy w całości – zmontowane. Nie wymagają już składania. Wysyłamy tylko naszym firmowym transportem, w pełni zabezpieczone przed uszkodzeniami. Osoba dostarczająca produkt pomoże wnieść go do Państwa domu bądź mieszkania. Koszt transportu na terenie naszego kraju oraz poza granicami podlega wycenie indywidualnej, która jest zależna od odległości.

Termin realizacji to 4-8 tygodni, w zależności od ilości zamówień w danym miesiącu.  Staramy się jak najszybciej wykonywać Państwa zamówienia, jednak proces powstawania stołu jest długotrwały. Zależy nam na wysokiej jakości produktu, dlatego nasze artykuły wykonujemy z dbałością o każdy szczegół, co wiąże się z dłuższym czasem produkcji.