Wycena – Manufaktura Drewna i Stali

Krok 1

Wybierz swój idealny mebel

W zakładce produkty znajdziesz meble, które mamy w swojej ofercie. Wybór jest naprawdę szeroki! Tworzymy jednak również indywidualne projekty.
Po głowie chodzi Ci wyjątkowy mebel? Napisz do nas! Masz wpływ na absolutnie każdy element. Pamiętaj, że wszystkie produkty robimy na indywidualne zamówienie.

Krok 2

Dopasuj do swoich potrzeb

Wybierz najważniejsze parametry. Zrobimy wszystko by Twój przyszły mebel spełniał oczekiwania.
Możesz dobrać: średnicę blatu, jego wykończenie (frezowanie, szczotkowanie, wybarwienie), rodzaj surowca, materiał, z którego wykonamy nogi, ich kolor oraz grubość profila.
Chcesz zobaczyć nasze blaty na żywo?
Zajrzyj do zakładki próbki drewna Chętnie Ci doradzimy!

Krok 3

Napisz do nas wiadomość

Już nie możemy się doczekać, aż dostaniemy Twoją wiadomość i nasza stolarnia zacznie pracować na najwyższych obrotach. Podziel się z nami wszystkimi elementami, które zostały przez Ciebie wybrane. Wkrótce produkt będzie w Twoim domu!
Kontakt z nami

Frez – stoły okrągłe

Za pomocą frezarki nasi stolarze są w stanie wykonać zarówno stół wykończony małym jak i dużym frezem. To jedna z modyfikacji, na którą klient ma całkowity wpływ.

Frez mały

Frez duży

Bez frezu

Stoły prostokątne

Naturalny boczny oflis

Ścięcie krawędzi

Prosta krawędź

Szczotkowanie

Szczotkowanie to proces polegający na usunięciu z drewna miękkich części, które nie nabrały jeszcze twardości. Podkreśla on strukturę drewna oraz jego włókien. Potrafi również w znaczący sposób przedłużyć żywotność drewnianego blatu!

Blat

Blat bezsęczny jest idealnie gładki. Z kolei blat sęczny posiada widoczne, naturalne sęki, które nadają stołowi rustykalnego wyglądu.

Sęczny (rustic)

Bezsęczny (select)

Drewno

W naszej ofercie, oprócz mebli z litego dębu, znajdziesz również te wykonywane z jesionu. Zaletą tego drewna jest równomierne usłojenie oraz wytrzymałość. Blat wykonany z jesionu możemy oczywiście wybarwić na wybrany przez klienta kolor.

Nasze stoły w Waszych wyjątkowych wnętrzach

Jeden z nich już wkrótce może być Twój!