Wycena – Manufaktura Drewna i Stali

Krok 1

Wybierz swój idealny mebel

Krok 2

Dopasuj do swoich potrzeb

W karcie produktu możesz wybrać wszystkie parametry Twojego idealnego mebla! Wybarwienie, wykończenie, rodzaj blatu, średnica lub długość oraz szerokość, grubość blatu, jego wykończenie oraz ewentualna wielkość dostawki – to informacje, które pozwolą nam dokonać wyceny.

Krok 3

Napisz do nas wiadomość

Uzupełniony przez Ciebie formularz trafia na naszą skrzynkę e-mail, a my dokonujemy wyceny. Kiedy ją zaakceptujesz, nasza stolarnia zacznie pracować na najwyższych obrotach przygotowując dla Ciebie wybrany mebel. Wkrótce produkt będzie w Twoim domu!

Frez – stoły okrągłe

Za pomocą frezarki nasi stolarze są w stanie wykonać zarówno stół wykończony małym jak i dużym frezem. To jedna z modyfikacji, na którą klient ma całkowity wpływ.

Frez mały

Frez duży

Bez frezu

Stoły prostokątne

Naturalny boczny oflis

Ścięcie krawędzi

Prosta krawędź

Szczotkowanie

Szczotkowanie to proces polegający na usunięciu z drewna miękkich części, które nie nabrały jeszcze twardości. Podkreśla on strukturę drewna oraz jego włókien. Potrafi również w znaczący sposób przedłużyć żywotność drewnianego blatu!

Blat

Blat bezsęczny jest idealnie gładki. Z kolei blat sęczny posiada widoczne, naturalne sęki, które nadają stołowi rustykalnego wyglądu.

Sęczny (rustic)

Bezsęczny (select)

Drewno

W naszej ofercie, oprócz mebli z litego dębu, znajdziesz również te wykonywane z jesionu. Zaletą tego drewna jest równomierne usłojenie oraz wytrzymałość. Blat wykonany z jesionu możemy oczywiście wybarwić na wybrany przez klienta kolor.

Nasze stoły w Waszych wyjątkowych wnętrzach

Jeden z nich już wkrótce może być Twój!