Opowiemy Ci
naszą historię

Tak powstało Stół Poproszę

Kiedy spotyka się grupa utalentowanych przyjaciół, dla których drewno i spawanie nie mają żadnych tajemnic, rodzą się fenomenalne pomysły. Tak było z nami. Przy okazji wykonywania stołu dla mnie uświadomiliśmy sobie, że wspólny biznes da nam wiele satysfakcji. Wieloletnie doświadczenie w branży stolarskiej i spawalniczej tylko utwierdziło nas w przekonaniu, że marzenia należy spełniać. Radość, którą wtedy czuliśmy oraz efekt końcowy naszych prac zmotywował nas do tworzenia kolejnych projektów. Tak powstało Stół Poproszę.

Pierwszy projekt szybko pociągnął za sobą kolejne. Chcieliśmy przede wszystkim połączyć ponadczasową elegancję z nowoczesnością. Postanowiliśmy, że nasze produkty będą wyjątkowe – to klient będzie miał największy wpływ na ich wygląd. Mocno wierzymy w to, że połączenia naszej wiedzy ze zmysłem estetycznym konsumenta da satysfakcjonujący efekt końcowy.

Stół to nie tylko kawałki drewna poddane rozmaitym obróbkom i złożone w całość. To miejsce, które gromadzi rodziny w najważniejszych momentach życia. Nosi na sobie ślady wigilijnego barszczu, okruchy z tortu urodzinowego czy małe plamy po winie. To symbol wspomnień. Kiedy po długim tygodniu zasiadamy przy nim do wspólnego obiadu towarzyszą nam żywe rozmowy i śmiech dzieci. Niejednokrotnie stół staje się miejscem gromadzenia rodziny, którą widujemy tylko raz do roku. To tutaj dzieje się magia. Dla nikogo nie jest tajemnicą to, że stół to po prostu serce każdego domu. Cieszymy się, że chcesz by nasze produkty towarzyszyły Ci w najważniejszych momentach Twojego życia.

Stolarnia

Kadra

Doświadczeni stolarze odpowiedzialni za realizację każdego projektu.

Miejsce

Duża przestrzeń, która pozwala nam na swobodę tworzenia.

Narzędzia

Profesjonalne narzędzia do pracy z drewnem. Nowoczesne techniki.