Stół okrągły – SO4

Stół w stylu loftowo – industrialnym z okrągłym blatem i wysokiej klasy metalowymi nogami. To idealne połączenie pięknego drewnianego blatu z metalem, który stanowi ponadczasową klasykę. Stół idealnie sprawdzi się zarówno we wnętrzu twojego salonu jak i kuchni. Przy doborze odpowiedniej średnicy pomieści wszystkich domowników, zapewniając im swobodę.

Blat możemy wykonać z drewna dębowego – lofotwego z sękami zalanymi żywicą lub bez sęków – czystego. W ofercie posiadamy również możliwość wykonania blatu z jesionu. Zabezpieczony w pełni hydrofobowym olejem, odpornym na zabrudzenia i wilgoć. Blat na życzenie klienta możemy wybarwić lub wyszczotkować. Stół możemy powiększyć o 1, 2 lub 3 wkładki po 40-45-50 cm. Piękne metalowe nogi o niebanalnym kształcie, dzięki który zmieścimy każdy rodzaj krzesła. Malowane proszkowo na kolor czarny mat lub na życzenie klienta w dowolnym kolorze z palety RAL. Nasze produkty wykonujemy na indywidualne zamówienie. Każdy stół podlega pełnej modyfikacji pod potrzeby klienta.

Masz pytania, skontaktuj się z nami. Zapraszamy również do zakładki najczęściej zadawane pytania FAQ, gdzie znajdują się pomocne odpowiedzi na pytania naszych klientów.

Cena: od 2650 zł
* Cena w zależności od indywidualnego projektu i wykończenia produktu.