Stół prostokątny – SP4

Stół prostokątny w stylu loftowo – industrialnym to idealne rozwiązanie dla każdej przestrzeni. Jego ponadczasowa forma sprawia, że wnętrze zyska modny wygląd. Połączenie dębowego blatu z metalowymi nogami w kształcie litery ” U” to doskonały wybór dla nowoczesnych wnętrz. Stół świetnie dopasuje się domowej przestrzeni zarówno w kuchni jak i salonie.

Blat możemy wykonać z drewna dębowego – lofotwego z sękami zalanymi żywicą lub bez sęków – czystego. W ofercie posiadamy również możliwość wykonania blatu z jesionu. Zabezpieczony w pełni hydrofobowym olejem, odpornym na zabrudzenia i wilgoć.

Blat na życzenie klienta możemy wybarwić, wyszczotkować, ściąć krawędzie stołu lub zachować naturalny boczny oflis. Istnieje możliwość przedłużenia stołu o 2 dostawki po 40 – 45 cm.

Metalowe nogi w kształcie litery „U”, malowane proszkowo na kolor czarny mat lub na życzenie klienta w dowolnym kolorze z palety RAL. Wielkość profilu stalowego, jak i ustawienia nóg, również możemy zmodyfikować.

Każdy z naszych produktów wykonywany jest na indywidualne zamówienie. Potrzebujesz konkretnego wymiaru? Zapraszamy do kontaktu, chętnie wykonamy Twój idealny stół!

Cena: od 2850 zł
* Cena w zależności od indywidualnego projektu i wykończenia produktu.