Stół prostokątny – SP8

Stół prostokątny w stylu loftowo – industrialnym to idealne rozwiązanie dla każdej przestrzeni. Jego ponadczasowa forma sprawia, że wnętrze zyskuje modny wygląd. Połączenie dębowego blatu z metalowymi nogami typu „PAJĄK 2” o niestandardowym kształcie to doskonały wybór dla nowoczesnych wnętrz.
Stół świetnie dopasuje się domowej przestrzeni zarówno w kuchni jak i salonie.

Blat możemy wykonać z drewna dębowego – lofotwego z sękami zalanymi żywicą lub bez sęków – czystego. W ofercie posiadamy również możliwość wykonania blatu z jesionu. Zabezpieczony w pełni hydrofobowym olejem, odpornym na zabrudzenia i wilgoć.

Blat na życzenie klienta możemy wybarwić, wyszczotkować, ściąć krawędzie stołu lub zachować naturalny boczny oflis. Istnieje możliwość przedłużenia stołu o 2 dostawki po 40 – 45 cm.

Metalowe nogi w kształcie „PAJĄK 2”, malowane proszkowo na kolor czarny mat lub na życzenie klienta w dowolnym kolorze z palety RAL. Wielkość profilu stalowego, również możemy ulec modyfikacji.

Każdy z naszych produktów wykonywany jest na indywidualne zamówienie. Potrzebujesz konkretnego wymiaru? Zapraszamy do kontaktu, chętnie wykonamy Twój idealny stół!

Cena: od 3100 zł
* Cena w zależności od indywidualnego projektu i wykończenia produktu.